SPEŁNIAMY MARZENIA I TWORZYMY WSPOMNIENIA

O nas

 

W NASZYM BIURZE…

MARZENIA SĄ NAJWAŻNIEJSZE

ZAWSZE MÓWIMY prawdę

WIERZYMY zarówno

W CIEBIE,

JAK I SWOJE umiejętności

Dotrzymujemy OBIETNIC

Wybaczamy POMYŁKI

myślimy POZYTYWNIE

wspieramy się NAWZAJEM

JESTEŚMY SOBĄ

Dajemy z siebie wszystko

DOCENIAMY każdy uśmiech

SPEŁNIAMY MARZENIA
I tworzymy wspomnienia…


  …spełniamy marzenia

    i tworzymy wspomnienia…

oto motto, którym kierujemy się w naszej pracy.  Dzięki naszemu zamiłowaniu do podróżowania i zwiedzania najciekawszych zakątków świata , zdobywamy cenne doświadczenie , które pomaga nam w tworzeniu dla Państwa idealnych ofert, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Już od 2010 roku pomagamy Państwu w spełnianiu marzeń związanych z podróżowaniem , współpracując  ze wszystkimi  liczącymi się na polskim rynku turystycznym organizatorami.

Jest to bardzo ważne ponieważ dzięki temu możemy wybierać  dla Państwa odpowiednią ofertę spośród setek hoteli z różnymi standardami, począwszy od apartamentów 2* skończywszy na luksusowych hotelach  5.5*, położonych w centrum lub przy samej plaży, z wyżywieniem lub bez  –
w zależności od Państwa oczekiwań,  dzięki temu mamy również dostęp do wszystkich ciekawych
i sprawdzonych  destynacji  jak i do pojawiających się nowości.

W swojej ofercie mamy wycieczki i wczasy zagraniczne, wyjazdy egzotyczne, wypoczynki letnie i zimowe dla dzieci i młodzieży, a także świetne oferty na dojazd własny w Polsce –  każdy znajdzie coś dla siebie ! Oczywiście wszystkie oferty zakupione za naszym pośrednictwem są w takiej samej cenie jak kupione bezpośrednio u organizatora – z tą różnicą , że my mamy  dostęp  do  
pełenego wachlarza ofert każdego z touroperatorów.

Dbając o Państwa wygodę , komfort i chcąc zapewnić spokojne i bezpieczne wakacje rozszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż ubezpieczeń. Można u nas wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub podwyższyć sumę ubezpieczenia kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, itp.

Chcemy aby wakacje z nami równoznaczne były  z miłym , spokojnym wypoczynkiem, dlatego zawsze chętnie służymy Państwu naszą pomocą, począwszy od pierwszego spotkania , na którym podczas rozmowy dowiemy się która opcja wypoczynku będzie dla Państwa najlepsza, poprzez przejrzenie  wszystkich dostępnych na rynku ofert  i wybranie konkretnej, dopasowanej  do Państwa potrzeb  propozycji , udzielenie wszystkich niezbędnych informacji praktycznych  dotyczących przelotu, zakwaterowania itp. Podczas pobytu za granicą, w razie jakichkolwiek problemów mogą Państwo liczyć na naszą pomoc  –  otrzymują od nas Państwo numery komórkowe pod którymi 24h/dobę służymy pomocą .

SERDECZNIE ZAPRASZAMYJ